Když se řekne Skyscanner letenky, na nejnižší cenu je tu prostě spoleh!

Ušetřit se dá i při cestování letadlem, stačí vědět, kde najít co nejzajímavější cenu pro palubní lístky. Na tento sortiment trhu se nakonec orientuje celá řada firem, takže je dost dobře možné, že ušetříte oproti klasické nabídce i celé tisíce korun, pokud si opravdu dobře vyberete. Jednou ze společností, které podobnou věc zajišťují, je britský Skyscanner, jenž vznikl již v roce 2001 ve skotském Edinburghu, jeho generálním ředitelem je pak jistý GarethWilliams. Za startem pak stojí i dvojice Britů BarryWilliams a BonamyGrimes.

Tisíce různých letů po celém světě, jen si račte vybrat ten svůj

Připraveny jsou pro vás letenky do více než šesti tisícovek různých míst, webová prezentace přeložená do více než třiceti světových jazyků a každý měsíc obstarání letenek pro až šedesát milionů lidí. To jsou čísla, která britskou společnost katapultují na vrchol světových žebříčků, že? Už v roce 2015 zde pracovalo na šest stovek lidí, čímž se počet zaměstnanců během pouhého roku a půl hned zdvojnásobil. Dnes počet lidí dosahuje už skoro tisícovky! Skyscanner letenky jsou rovněž držitelem řady prestižních ocenění, dokládajících jejich výsostnou prestiž. Většinou je, podle sociologických průzkumů poptávají mladší ročníky, nejčastěji tedy lidé do 34 let věku. Skyscanner je ale samozřejmě otevřen naprosto všem zájemcům, kteří chtějí létat ekonomicky a přesto pohodlně!

Skyscanner letenky znamenají nulové poplatky, zprostředkování je totiž zcela zdarma. Samozřejmostí je také speciální mobilní aplikace, vhodná pro systémy iOS i Android.  V časové tísni nebo tam, kde nemůžete usednout s notebookem, je to určitě velká výhoda. Kromě toho, že díkySkyscanner letenkám máte k dispozici levnější palubní lístek, systém se může o vaši dovolenou postarat vskutku komplexně. Jinými slovy, dostanete i zajímavou nabídku na pár dní strávených v hotelu a skrze Skyscanner je možné zařídit třeba i pronájem automobilu. Vše pohodlně na jednom místě, bez čekání a samozřejmě i vlastně spíše zbytečných administrativních úkonů. Připraveny jsou služby více než dvanácti stovek smluvních partnerů po celém světě, tudíž – rozhodně bude z čeho vybírat!

Webovému rozhraní dominuje bílá a světlé odstíny modré barvy

Přehledný a velmi intuitivní design webových stránek Skyscanner určitě vyhovuje všem stálým klientům. Kromě obligátní angličtiny samozřejmě funguje i v českém, německém nebo ruském jazyce, nevyjímaje ani čínštinu nebo hindštinu.  Mobilní aplikaci si pak stáhlo podle dostupných údajů více než sedmdesát milionů lidí, funguje ve třiceti jazycích a sedmdesáti světových měnách. Po celém světě jsou k dispozici i kanceláře společnosti Ctripgroup, majitele Skyscanneru. Můžete je navštívit v Barceloně, Edinburghu, Londýně, ale také v Pekingu, Singapuru nebo Sofii, kanceláří je k dispozici celkem deset, na různých strategických místech.

Stačí jen málo, do vyhledávače zadat, odkud chcete letět a jaká je cílová destinace. Pak už jen uvedete, jestli požadujete přímý let nebo se smíříte s možností mezipřistání (samozřejmě, pokud je to možné, mnoho letů je přímých) a také zda vám vyhovuje ekonomická třída nebo chcete využít takzvanou „business class“. Skyscanner letenkyvám nabídnou jak jednosměrnou, tak i zpáteční jízdenku, takže se můžete postarat o celou cestu na jediném webovém rozhraní. Je to vlastně jednoduché, létat můžete do celého světa – obdivovat nejen krásy USA a africké safari, ale také řadu vybraných evropských destinací. A právě o tom přeci jsou dobrodružné povahy, že? Procestovat doslova celý svět, a to během co nejkratšího časového úseku…