Letenky Letuška nabízí cestu do celého světa doslova za pakatelCestování už není dávno o povozech tažených koňmi nebo cyklistickém výletu, dnes už se běžně dopravíte letadlem doslova kamkoliv. A to rozhodně ne za cenu, která by byla většině lidí nedostupná, spíše naopak. Najít můžete s trochou štěstí i velice výhodný let, jenž vás dost možná vyjde na menší peníze než klasická pozemní přeprava. O zprostředkování podobné koupě se postará specializovaný web, jedním z takových je třeba Letuška.cz. Co tu můžeme objevovat a kam se lze všude vydat? Nebojte, vše si brzy zdokumentujeme blíže, už nyní vám ale lze slíbit, že nudit se s Letuškou rozhodně nebudete…

Pražská centrála, to budí u české firmy dojem velké důvěryhodnosti

Letuška letenky mají sídlo na Praze 6 ve Velflíkově ulici. Jde o ryze českou společnost – ASIANA, spol. s.r.o. Firma jako taková funguje již od roku 1993, prakticky tedy můžeme říci, že působí na tuzemském trhu už dobrého čtvrt století! Zakladatelem Asiany je podnikatel Alexej Litvin, jenž společnost vlastní společně se svou ženou Šárkou. Obrat v roce 2016 dosáhl hranice čtvrt miliardy korun, zaměstnáno je tu pak více než sto lidí. Letuška letenky se samozřejmě orientují nejen na českou, ale i ruskojazyčnou klientelu, pro kterou je připraveno i zázemí v podobě doplňkových služeb.

V roce 2015 pak Asiana uvedla do provozu svůj nástroj pro vyhledávání možností kolem ekonomické letecké dopravy, mapa.letuska.cz. Zde si velmi snadno každý cestovatel najde, odkud kam se vypravit a kolik ho celá akce bude stát. České pobočky Asiany najdeme nejen na největším pražském letišti, ale také na Můstku v Praze, ve Zlíně a samozřejmě stranou pak nesmí zůstat ani Karlovy Vary, kde se vlastně přímo nabízí početná ruská klientela.

Rekordní prodeje Letušky v posledním roce znamenaly skutečný boom

Český prodejce letenek Letuška.cz v roce 2017 prodal skoro 400 tisíc letenek, výrazně tím pádem narostl i celkový obrat. Za rok 2016 pak činil prodej necelých tři sta tisíc palubních lístků, jde proto o značný nárůst, který podle všeho pokračuje i během letošního roku. Ceny letenek klesají a Letuška letenky samozřejmě jdou s dobou a vyhledávají pro řadu zákazníků ten nejekonomičtější možný spoj! Na své si ale pochopitelně přijde nejen cestovatel, který chce ušetřit, ale i takzvaná korporátní klientela. Služební cesty bez zbytečných nákladů, to je přeci snem každé firmy, že?

Nechte se také inspirovat rozsáhlým magazínem s tipy a triky kolem cestování, který je k dispozici na webovém rozhraní Letušky. Samozřejmě je klientům plně k službám i moderní mobilní aplikace, dostupná nejen v AppStore nebo na Google Play, ale rovněž i na Windows Store. Najdete ji tedy doslova v každém chytrém mobilu, stačí už jen kliknout na tlačítko „stáhnout“! A samozřejmě, v neposlední řadě, také vyhledat příslušnou destinaci a začít balit kufry, protože vše potřebné vyřídíte doslova za krátkou chvilku.

Raketový nárůst prodeje značí mnohé, Letušku znají snad všichni Češi

Například během roku 2017 se klienti Letuška letenek podívali do více než tisícovky světových destinací, první místo drží z hlediska zájmu klientely Paříž, ale pozadu příliš nezaostávají také Londýn, Moskva či New York. Exotické destinace jako Bangkok a Dubaj jsou také vysoko na výsluní popularity. Samotný název firmy, Asiana, byl radou indického guru majitelům – manželům Litvinovým, kteří žijí od konce sedmdesátých let minulého století v naší zemi, když se předtím seznámili v Moskvě na vysoké škole. Jak vidno, název se ujal, uspěl a je obchodní značkou známou samozřejmě nejen v ČR. V neposlední řadě, společnost Asiana zprostředkovává i víza při cestě do ČR, ale také jazykové pobyty doslova po celém světě. Skutečně komplexní služby, že? Letenky Letuška jsou tu pro vás!