Honzovy letenky přinášejí řadu užitečných tipů pro všechny cestovateleVyrazit za poznáním, historickými památkami nebo na hezké středomořské pláže? To vše samozřejmě stojí peníze, ale věřte, že s nízkonákladovými letenkami se cesta do Itálie nebo Velké Británie skutečně vyplatí. Poznejte krásy Barcelony nebo Říma se vším všudy, vždyť se nabízejí i Benátky. Ale dost už o destinacích, pojďme si povědět něco bližšího o firmě, která nízkonákladové lety pořádá takřka každý den. Honzovy letenky provozuje jistý Jan Pavelka, který je původem z Pardubic. Létat je možné takřka do celého světa a třeba profil na nejznámější sociální síti má takřka na dvě stě tisíc příznivců, takže je v ČR poměrně dost populární – a to vše v celkem ostré konkurenci!

Lowcost cestování s maximálním možným komfortem? Ale jistě, jde to…

Honzovy letenky mají připravenou skutečně velmi pestrou paletu možností pro cestovatele každého věku, bez ohledu na finanční možnosti. Letět do vybraných středomořských destinací už za tisícovku je jistě lákavé, že? A nabízí se samozřejmě i spoustu dalších výletů, a to nejen v rámci Starého kontinentu.

Rezervace pouze na prověřených serverech, ale také absence chybových tarifů, i tím se může firma z Pardubic pyšnit. Honzovy letenky nabídnou i přehledný design webových stránek, takže první možnosti palubních lístků budou před vámi do minuty, stačí sem zadat jen pár základních údajů o vaší cestě.

Od května 2013 dostávají klienti i spoustu cestovatelských tipů, sám autor myšlenky Honzových letenek sem totiž píše obsáhlý blog. Pět let existence je rozhodně dost na to, aby se domácím cestovatelům web dostal doslova pod kůži. Autor se snaží cestovat a prověřovat tipy na letenky alespoň jednou měsíčně, rozsáhlá poradna s každodenní aktualizací je tu samozřejmostí. Můžete si nechat poradit zajímavý tip, kam letět nebo jak si celou cestu do vysněné destinace co možná nejvíce usnadnit.

Levné cestování je dostupné všem, někdy se najde i skutečně unikátní akce

Zavedený portál Honzovy letenky vám nabídne až tři tisíce levných tarifů. Po Evropě můžete snadno létat i za několik stokorun, stačí si jen vyhledat během pár chvilek příslušnou akci a zabukovat si posléze i palubní lístky. Akci pak můžete využít i u různých světoznámých přepravců, na něž vás Honza pouze odkáže – je to třeba irský Ryanair, maďarský Wizz nebo také Easy Jet a samozřejmě i původem slovenský Pelikán, zkrátka prověřené firmy, které budí důvěru i svým dlouholetým bezproblémovým působením na celoevropském trhu se všemi jeho specifiky a záludnostmi.

Interaktivní vyhledávání – Letuška – vám najde všechny zajímavé možnosti na trase, jíž ve vyhledávači uvedete. V drtivé většině případů budete odkázáni na odlet přímo z ČR, ve výjimečných případech je však možné, že levnější let startuje z Polska nebo Německa, na to ale bude každý cestovatel detailně upozorněn. Cena letenek se samozřejmě může měnit i několikrát za den, na to jsou samozřejmě Honzovy letenky velice dobře připraveny, nemusíte se proto bát nějakého rozporu, který by vám snad doslova a do písmene úplně zkazil celý výlet…

Letět rozhodně nemusíte jen z Prahy, protože systém Honzovy letenky vám mnohdy nabídne odlet i z dalších tuzemských letišť. Je to třeba Ostrava, ale také Brno nebo Pardubice, možností je tu díky modernímu zázemí větších měst skutečně celá řada. Cestovat však lze i z Berlína, Krakova nebo Lince a Vídně, a to za podobně atraktivní ceny, jako když letíte přímo z České republiky. Honzovy letenky nabízejí propracovaný vyhledávací systém, stačí už jen kliknout na tlačítko „Rezervovat“ a budete brzy přesměrováni na aktuální nabídku. Pak už jen vyplníte krátký formulář a zaplatíte, začněte pak klidně hned balit kufry!