ČSA letenky symbolizují skoro celé století existence tradičního národního dopravce



Získat letenky za zajímavou cenu je rozhodně lákavá nabídka, že? Proletět se po světě za pár tisíc nebo po Evropě už jen za několik stokorun, to zní určitě více než skvěle. Samozřejmě, musíte ale pečlivě pátrat, protože nabídky s výhodností A++ tu rozhodně nebudou čekat celé dny. Platí, že kdo dříve přijde, ten má značnou výhodu. Takže proč čekat, než vám někdo vyfoukne tu nejzajímavější cenovku? Prohlédněte si nabídku na ČSA letenky a budete vědět vše potřebné doslova ihned…

Více než sto největších světových destinací, rezervujte si letenku co nejdříve!

Když se řekne České aerolinie, každému se jistě vybaví hodně bohatá tradice, která je už sama o sobě perfektní reklamou. ČSA letenky rozhodně nejsou nějaká druhá kategorie, jde o českého dopravce s letitými zkušenostmi, pohodlí cestujících je tu jasně na prvním místě! Speciální nabídky každý den a velmi přehledné informace, buďte vždy v obraze a mějte jistotu, co na vás přesně čeká. Letiště není vždy jen o úsměvech, někdy se musíte podrobit kontrole nebo proplatit těžší zavazadlo než bylo původně stanoveno. I na to je se třeba připravit a ČSA vám bude spolehlivým partnerem pro naprosto každou situaci! Přeprava zapsaného zavazadla by se měla zaplatit dopředu, bude to poté levnější – a to jistě není jediná rada, kterou u Českých aerolinií dostanete.

Moderní flotila letadel je samozřejmostí, ČSA letenky jsou tu již od necelé tisícikoruny! Chcete jednosměrný nebo zpáteční let? Webové rozhraní laděné do barev české trikolory na národní vlajce si okamžitě osvojíte, je to velmi jednoduché a každou důležitou věc najdete pomocí pár kliknutí plastového hlodavce.

Bohatá historie, ČSA jsou tu už pro své klienty prakticky celé jedno století

Historie Českých aerolinií se píše již od 6. října roku 1923, dá se proto říci, že brzy oslavíme sto let vzniku. Nejdůležitější základnou je Letiště Václava Havla Praha, ale ČSA běžně operuje i v Bratislavě, Karlových Varech a Košicích. Flotilu tvoří osmnáct různých strojů, ČSA letenky si pořídíte prakticky zásadně na stroje značky Airbus, proslulé po celém světě. Letět ale můžete i s některým z osmi strojů ATR, v budoucnu také s jedním Boeingem. Celkově vzato, jde o jednu z nejstarších fungujících aerolinií na světě, podobně jako ruský Aeroflot nebo australská společnost Qantas.

Vlastníkem je prakticky výhradně společnost Travel Service s 98 % akcií, zbytek pak přísluší České pojišťovně. Sídlo najdete v Praze na Evropské ulici (Praha 6 – Vokovice) – lukrativní adresa vždy budí prvoplánový dojem důvěry a nejinak je tomu i zde. V roce 2017 se díky ČSA letenkám proletělo po světě na 2,7 milionu cestujících, což je rozhodně zajímavé číslo – zvláště pokud vezmeme v úvahu celkový počet obyvatel ČR, potažmo někdejšího Československa.

Přes skromnější začátky až doslova ke hvězdám, akciovka existuje od srpna 1992

Zatímco v době První republiky byl provoz ČSA poměrně ztrátovou záležitostí, dnes už tomu tak vůbec není. Akciová společnost má operativní příjem takřka tři sta milionů korun, celkový obrat dosahuje skoro deseti miliard Kč. Celkový počet zaměstnanců ČSA přesahuje hranici šesti set lidí. Už tato čísla rozhodně budí obdiv, dlouholetá tradice je prostě pro České aerolinie něco, na čem se skutečně velmi lpí. ČSA letenky vám nabídnou výlet prakticky do celého světa, rodinnou dovolenou nebo služební cestu, vše přizpůsobené na míru vašim požadavkům. K dispozici jsou nejen klasická